+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Sausio mėnesio citatos

sausio-menesio-citatos

Vien žinoti eilę citatų ar šiaip įdomių minčių yra niekis. Jas taikyti savo gyvenime – nors ir mažas, bet daug naudingesnis žingsnis.

“Nemaldauk lengvo gyvenimo, maldauk stiprybės, kai susidursi su sunkumais. “ – Bruce Lee

OK, taip nebūna Jums. Bet gal būna tiems, kas šalia Jūsų? Ar girdėjot, kad kas nors norėtų, kad būtų lengviau? Paprasčiau? O, kad visai nieko nereikėtų daryti ir viskas pasidarytų savaime? Deja, taip niekas nepasidaro. O nieko nedarant, dar tampa ir sunkiau. Prisiimti atsakomybę ir spręsti iškilusius klausimus – tai yra stiprybės požymis. Ji neatsiranda iškart, ji ugdoma, o išugdyta ji jau retai kada dings. Ji visada bus šalia.


citata2

“Pradžioje jie ignoruoja Tave, tada jie juokiasi iš Tavęs, tada jie kovoja prieš Tave ir tada Tu laimi.” – Mahatma Gandhi

Žinant šios asmenybės istoriją ir patyrimus – šie žodžiai yra būtent apie jį. Patirti, išjausti, suprasti. Ar juos galima pritaikyti prie šių dienų realijų? Tam tikrose situacijose – tikrai taip. Nebūtina čia imti labai sudėtingų situacijų. Tiesiog tuos žodžius galima pritaikyti, kaip metaforas ir pasekti savo pasiekimų chronologiją. Greičiausiai, kad rasis panašūs arba visiškai tokie patys etapai. Ar jie pamoko? Viskas pamoko, kai teorija papildoma praktika. Kitu atveju – tai tik bergždžias laiko švaistymas.


 

citata3

“Prieš nustatant sau  depresijos diagnozę ar menką savigarbą, pirmiausia pasitikrink, ar tiesiog nesi pats tarp tokių pačių žmonių.” – William Gibson

Labai dažnai tie žmonės ir nulemia tai, kokiais mes patys esame. Esame tarsi jų pačių atspindys. Deja, kartais to net nepastebim, nors tai nėra sudėtinga. Tiesiog sekti situaciją ir pastoviai ją įvertinti, padaryti sprendimus ir stebėti, kaip viskas keičiasi.

Dar prie to paties – įvertinti ir sekti situaciją ne tik tada, kai yra blogai. Taip pat svarbu yra suvokti ir mokėti švęsti tada, kai yra viskas labai gerai. Gal taip ir būna dažniau? ;)

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top