+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

ORGANIZACIJOMS

Kad ir kaip keistai beskambėtų – mes tikime, kad organizacijos sėkmės pagrindas yra sąmoningas žmogus organizacijoje. Skamba banaliai? Galbūt, o mes tuo tikime ir darome viską, kad padėtume tai pasiekti kitiems.

Nes tik sąmoningas žmogus galės kurti tvarius santykius kolektyve (komandoje) ir su klientais. Nes tik sąmoningas žmogus galės maksimaliai išnaudoti savo ir organizacijos galimybes. Nes tik sąmoningas žmogus galės produktyviai išnaudoti visus savo ir organizacijos išteklius: laiką, pinigus ir kitus resursus. Nes tik sąmoningas žmogus galės atpažinti, pripažinti ir įvardinti savo kompetencijų ir mąstysenos tobulintinas sritis ir imliai mokytis. Nes tik sąmoningas žmogus gali augti, kartu augindamas savo organizaciją.

O jeigu tokių sąmoningų žmonių būtų kur kas daugiau Jūsų organizacijoje, kaip tai pakeistų jūsų organizacijos rezultatus?

Startup Stock Photos

Todėl mūsų pagrindinis uždavinys – padėti organizacijos žmonėms ugdyti savo sąmoningumą ir augti.

Pagrindinės sritys, kuriose mes galime padėti organizacijoms:

  • Darbuotojų sąmoningumo ugdymas. Padedame įvairių formų kūrybiškais renginiais žmonėms ugdyti savo sąmoningumą, treniruoti savo įgūdžius lanksčiai keisti savo požiūrį ir atrasti įkvėpimą imtis iššūkių. Padedame išmokti savarankiškai palaikyti savo motyvaciją naudojant specialius sąmoningumo žaidimus – POINTS OF YOU.
  • Produktyvumo įpročių ugdymas. Padedame žmonėms atpažinti savo laiko panaudojimo žalingus įpročius, išmokti efektyviau organizuoti ir planuoti savo laiką, naudotis moderniausiomis strategijomis siekiant padidinti savo produktyvumą.
  • Skatinančio požiūrio į savo veiklą formavimas. Padedame organizacijoms žaismingai atrasti skirtingus požiūrius apie savo veiklą, kurie suteiktų daugiau motyvacijos ir įsitraukimo darbe. Mes tikime – kad laimingi žmonės darbe yra produktyvesni ir sukuria didesnę vertę sau ir aplinkiniams (organizacijos klientams).
  • Tarpusavio santykių ugdymas komandoje. Padedama komandoms (kolektyvams) kurti darnesnius tarpusavio santykius, puoselėti palaikymo atmosferą komandos viduje. Taip pat padedame išmokti konstruktyviai dalintis grįžtamuoju ryšiu, nes tikime, jog grįžtamasis ryšys yra didžiausia dovana, kuria galime pasidalinti su kitais (jeigu mokame tai daryti konstruktyviai).
  • Finansinio raštingumo ugdymas. Padedame organizacijų darbuotojams atrasti efektyvius asmeninių finansų organizavimo ir panaudojimų būdus ir išmokti juos naudoti savo praktikoje. Taip organizacijos gali pagerinti savo darbuotojų finansinę situaciją nepadidindamos savo išlaidų. Taip pat padedame atrasti ir pasinaudoti būdais, kurie leidžia darbuotojams papildomai sukaupti 70% daugiau kapitalo nepadidinant įmonės išlaidų.

 

Mūsų pagrindinės mokymų programos:

  1. 7 sprendimai produktyvesniam laiko panaudojimui
  2. Finansų valdymas paprastiems žmonėms
  3. Grįžtamasis ryšys kaip augimo ir ugdymo priemonė
  4. Motyvacinis ir įkvėpimo seminaras KODĖL?
  5. Įdomaus darbo anatomija: būdai padaryti darbą įdomesniu

Parašykite mums žinutę ar paskambinkite. Pasidalinsime požiūriais ir galimybėmis. Jeigu atrasime, kad galime būti jums naudingi ir padėti jūsų organizacijai ir jos darbuotojams augti – mielai tai padarysime!

Lauksim Jūsų laiškų čia: 

KARTU@INFINITAS.LT

ARBA

Galite paskambinti tel. nr.: +370 6 18 66888

[contact_form caption=“Susisiekime“ description=““][/contact_form]


Scroll to Top