+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Asmeninis Tobulėjimas

Ar jo kada nors bus gana? Ar mes nesame tobuli? Kiek dar galima tobulinti save?

Turbūt rasit žmonių, kurie pateikia tokius ar panašius klausimus, kai išgirsta ką nors apie saviugdą, asmeninį tobulėjimą ir pan.

Šis projektas visų pirma yra skirtas tiems, kas pasirenka čia ateiti ir nori ieškoti.

Jie visada atras. Ar jie ir tobulės? Nežinia. Tai priklauso nuo kiekvieno asmeniškai.

asmeninis-tobulėjimas-infinitas

Bet pažiūrėkim į tai iš tokios perspektyvos:

Mes nesakome, kad Jums reikia tobulėti, ugdyti save. Mes net nesakome, kad Jūs esate viską žinantis asmuo. Čia Jūs nuspręskit.

Mes tik tikime tuo, kad pasaulyje yra labai panašių žmonių į kiekvieną mūsų ir jei tik mes kada nors pasakome, kad mes jau viską supratome – mes tiesiog sustojame.

Ar dėl to sustoja pasaulis? Tikrai ne. Pasaulis toliau vystosi, auga, daro klaidų, jas taiso, sukuria kažką naujo.

Jei yra tokios žaidimo taisyklės, kad vistiek aplink bus tų, kuriem bus svarbios svajonės ir būdai, kaip tas svajones pasiekti, tai kodėl į tokį žaidimą atsinešti savo taisykles ir sakyti “Viskas, man gana, aš viską moku ir mokintis daugiau nereikia!”

Mes tikime, kad augti/tobulėti yra daug naudingiau nei tiesiog sustoti ir mėgautis tik tuo, ką jau pasiekei, kai kartu su tuo, gali dar pasmalsauti, kas gali būti daugiau, geriau.

Juk būtų smagu žinoti, kuo labiau galėtum būti naudingas tiems, kas Tau yra svarbūs ir kam Tu esi svarbiausias Žmogus žemėje, tiesa? ;)

Jei taip – ateik čia karts nuo karto ir rask sau naudingos informacijos, kuri padės augti ir tapti dar geresniu Žmogumi nei esi dabar.

Čia Tavęs lauks įvairios mokymosi programos, informacija apie seminarus, saviugdos priemonės, knygos ir t.t.

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Scroll to Top