+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Knygos, kurias verta perskaityti. Gruodžio mėnesio knygų sąrašas

rekomenduojamos-knygos

W. Chan Kim ir Renee Mauborgne – „Žydrųjų vandenynų strategija“

zydruju-vandenynu-strategija

Jei galvojate, kad viskas pasaulyje jau sukurta ir nėra prasmės, ką nors daryti, nes nebūsite pirmieji, tai tokia mintis gali labai klaidinti. Pasaulyje yra ir toliau sukuriama vis kažkas naujo, bet tas “kažkas” visada būna kažkiek panašus į tai, kas jau buvo sukurta anksčiau. Ir tai toliau skatina kurti. Turtbūt tai yra nesibaigiantis procesas, o apie tokias buvusias naujoves labai tinkamai primins dviejų mokslo žmonių knyga. Čia su konkrečiais pavyzdžiais bus pateikta ir supažindinta atsiradimas, atrodo, neįtikėčiausių naujovių, nors jos tebuvo kruopščiai išnagrinėta situacija, kuri tiesiog pateikta naujoje pakuotėje. Tiesa, su šiek tiek nauju skoniu.


Keith Ferrazzi – „Niekuomet nepietauk vienas“

niekuomet-nepietauk-vienas

Pritrūkot idėjų? Ieškot sėkmės paslapčių? Laikas išeiti į viešumą! Visos paslaptys bus atskleistos, jei tik pradėsite komunikuoti su kitais. Kvieskite Jūs, paskui pradės kviestis Jus. Čia nėra tik pasakojimas, čia pilna pavyzdžių ir labai konkrečių rekomendacijų. Jei netiks viena – už kelių puslapių rasite naują. Tiesiog skaitykite ir pradėkite taikyti praktikoje. Tikrai suveiks! Ir dar svarbiau – net negalite numanyt, kas Jūsų laukia po to. Vienas pats to negali sugalvoti, todėl nėra jokio logiško paaiškinimo, kodėl reikėtų “pietauti” vienam.


Timothy Ferriss – „4 valandų darbo savaitė“

4-valandu-darbo-savaite

Ši knyga ir pastovus skatinimas pajudėti iš įprastos situacijos. Jei Jūs dirbate samdomą darbą – pasistenkite, kad šios knygos pas Jus nepastebėtų Jūsų darbdavys. Taip, tikrai. Ją perskaitę tikrai būsite užsidegę viską mesti ir užsikrėsite tais pavyzdžiais, kuriuos čia patiekia Timothy. Tik būkite atsargūs, būkite sąmoningi. Kartais viskam būna pasiruošta, bet kartais trūksta tų kelių paskaičiavimų, kad būtumėme tikri savo būsimais veiksmais. Ir vis tik – niekada jų ir nesuskaičiuosit, kol nepradėsite veikti  :)

Ši knyga drąsiems ir pasiruošusiems iššūkiams. Verta kiekvienos įsiskaitymo ir apgalvojimo akimirkos. Tikėtina, kad  jos sudorojimui užteks ir savaitgalio ;)

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top