+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Įkvepiančios Gruodžio mėnesio citatos

gruodzio menesio citatos

Vien žinoti eilę citatų ar šiaip įdomių minčių yra niekis. Jas taikyti savo gyvenime – nors ir mažas, bet daug naudingesnis žingsnis.

citatos-mintys

Investicija į pažinimą moka geriausias palūkanas. Benjamin Franklin

Dar kitaip pasakius – geriausia investicija yra į save. Tik čia dar vertėtų pridėti ne tik finansinį investavimą. Čia gali būti ir laiko investicija. Būtent toks santykis ir padedantis siekiantiems.

Kur ši mintis būtų naudinga?
Priimant sprendimus, kam leidžiame savo pinigus, laiką ir energiją. Jei leidžiam dėl savęs (bet ne tik savo malonumams tenkinti), tada galim ir apie būsimą grąžą pagalvoti.


 

citatos ir minty

Mes nedrįstam ne dėl to, kad yra sunku. Sunku yra dėl to, kad mes nedrįstam. – Seneka

Na gerai, mes tai drįstame… O pažįstate tokių, kurie vis nedrįsta veikti? Tokių yra, tiesa? Gaila, bet tokia gali būti mūsų pačių aplinka. O kokia aplinka – tokie mes ir patys. Tik labai svarbu yra nesiimti keisti aplinkos. Aplinka pasikeis pati, kai mes pasikeisime. Tiek daug kartų įrodyta, kad netikėti būtų tikrai neišmintinga. Ir dar vienas dalykas – tik pradėjus veikti atsiranda daugiau drąsos. Visada  ;)

Kur ši išmintis būtų naudinga?
Pajutus, kad dabar tikrai yra TAS momentas, kai norisi išbandyt, bet vistiek jaučiasi nerimas. Gerai, kad jis jaučiamas – taip mūsų protas mums bando pasiųsti žinutę: “Palauk, mes čia dar nebuvom…”


 

citatos

“Sėkmingi žmonės padaro tai, ką nesėkmingi žmonės nesiryžta daryti. Nenorėk, kad būtų lengviau. Norėk būti geresniu.” – Jim Rohn

Geriausias būdas patikėti teorija – išbandyti tai praktikoje. Antras geriausias būdas – patikėti tuo, ką sako tas, kas jau yra tai išbandęs. Jei pasidomėsit Jim’o Rohn’o biografija, tai pamatysit, kad jis būtent šiuos etapus ir praėjo, kai noras “turėti” lengvesnę situaciją nedavė nieko, o būdas “turėti” geresnį save padarė jį sektinu pavyzdžiu daugeliu šių laikų sėkmingų pasaulio žmonių.

Kur ši išmintis būtų naudinga?

Visur, kai tik pagalvosit, kad esame situacija yra per sunki. Taip ir turi būti – čia vieta, kur Jūs galite būti stipresnis.


 

mintys ir citatos

Galima tik įsivaizduoti, ką galėtų pasiekti 7 milijardai žmonių, jei tik mes visi vienas kitą mylėtume ir gerbtume. A.D. Williams

Taip, čia būtent tik taip ir gali būti. Pačioje pradžioje mes viską galim tik įsivaizduoti. Paskui jau tos mintys gali virsti realybe, jei kritinė masė tai ir pradėtų daryti. Gal dabar tai skamba, kaip nepasiekiamas dalykas, bet kuo daugiau tai darysim patys, tuo daugiau seks tokiu pačiu pavyzdžiu.

Kur ši išmintis būtų naudinga?
Pradžioj ji labai naudinga besiklausant John’o Lennon’o dainos “Imagine”.

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top