+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

ŽMONIIŲ ISTORIJOS

Ar gali būti, jog kitų žmonių istorijos įkvėps pokyčiui ir Jus?

Mes tikime, kad dalindamiesi mes augame. Tad kviečiame dalintis, priimti kitų žmonių dalinimusis ir augti kartu!

Žmonių istorijos, kurios įkvepia mus daryti tai, ką mes darome, toliau:

„Po seminaro iškart pasidariau „namų darbus“ savo šeimos finansų valdyme, pasigilinau į Jūsų atsiųstą medžiagą, parsisiuntėm knygą, užsiregistravome Paskolų klube. „Imam jautį už ragų“ ir jau tvarkomės. 

Iki šiol labai neatsakingai elgėmės su savo pinigais. Tiesiog nemąstėm, kad gali būti kitaip. Dabar pradėjom mąstyti, to linkiu ir kitiems.”

Jurgina V.
(apie asmeninių finansų valdymo mokymus „7 mąstymo klaidos, dėl kurių prarandate pinigus“)

 Istorijos_3

„Mindaugo  seminare dalyvavau jau antrą kartą. Visada mąsčiau, jog turiu kažką daryti ir nuo kažko pradėti keisti savo gyvenimą ir įpročius, kad gyvenčiau geriau, bet niekaip nepavykdavo imtis konkrečių veiksmų. Po Mindaugo  seminaro viskas pasikeitė. Gavau būtent tą informaciją kurios trūko, kad galėčiau pradėti keisti savo įpročius. Dabar praėjus trims mėnesiams po pirmo seminaro jaučiu, kad vis labiau pradedu kontroliuoti savo finansus, pradėjau investuoti.  Viskas sekasi gerai, nors valdyti savo finansus išmokti per dieną neįmanoma,  tačiau kiekvieną dieną judu į priekį ir visa tai dėka to, ką išgirdau Mindaugo  seminare, kuris tikrai padėjo “atsibusti“ ir pagaliau pradėjau, keisti savo kasdienybę į gerą pusę.”

Mantas B.
(apie asmeninių finansų valdymo mokymus
„7 mąstymo klaidos, dėl kurių prarandate pinigus“) 

 

   „Dėkoju  už sekmadienio magiją POINTS OF YOU komandos formavimo renginyje, kuri leido taip lengvai pasidalinti pakankamai giliomis mintimis. Įvardinti  lūkesčius- pirmiausia sau, o paskui ir komandos nariams. POINTS OF YOU priemonės leido žaidimo principais atrasti svarbius ir reikšmingus dalykus, o žmonėms žaidimai yra tiesiog būtini. Ačiū už buvimą kartu su mumis ir, be abejonės, svarų indėlį, formuojant mūsų komandą! Buvo gera.


V
ilniaus Rotary klubo „Vytis“ prezidentė Živilė S.
 (po komandinio renginio su POINTTS OF YOU) 

 

  „POINTS OF YOU priemones su Mindaugo pagalba išmėginome jauno Rotary klubo „Vytis“ komandinio darbo gerinimo tikslu. Iki šiol buvau kiek skeptiška dėl pusdienio trukmės team building’o mokymų, tačiau patirtis su POINTS OF YOU parodė, jog ir per tokį trumpą laiką galima prakalbinti kiekvieną grupės narį, išgirsti kiekvieno asmeninius lūkesčius kitiems, komandos nariams, pasinerti gilyn į vertybinį pagrindą. O šie dalykai ir yra kelias į vieningą, brandžią ir sutelktą vieningai veiklai komandą. AČIŪ Mindaugai!“

Renata R. (po komandinio renginio su POINTS OF YOU) 


Scroll to Top