+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Infinito Užrašų Knygutė – Dienoraštis

 

Pa(si)dovanok savęs pažinimo knygą!

Pa(si)dovanok savęs pažinimo knygą! Gyvenimas yra toks įdomus ir nepakartojamas, tad jį verta pastoviai įamžinti. Dėl praeities, dėl dabarties ir dėl to, kas dar tik bus. Visos Jūsų įsimintiniausios akimirkos vertos įamžinti Jūsų asmeninės sėkmės dienoraščio puslapiuose.

INFINITAS dienoraštisDienoraštis ar užrašų knygutė, tai priemonė, kurios pagalba Jūs galite užsirašyti ne tik įgyvendintus, bet ir planuojamus savo pasiekimus, svajones, pagrįsti savo priimtus sprendimus, mokytis iš savo klaidų, surasti atsakymus į kartais painius gyvenimo klausimus ir aprašyti savo tobulėjimą.

Sėkmės dienoraščio rašymas, tai vienas iš geriausių įrankių Jūsų kelyje į sėkmę, nes jo suteikiama nauda Jūsų asmeniniam tobulėjimui prilygsta stebuklams. Jei jau pildote savo dienoraštį – tikrai pritarsite šioms mintimis. Jei dar neturite – rekomanduojam tokį turėti.

Vienaip ar kitaip jau esate su tuo susidūrę, nes esate girdėję, kad kiti jį pildo, surašo ten savo tikslus, pasidalina įžvalgomis, sėkmės ir net nesėkmės istorijomis, svarbiais išgyvenimais, pasižymi, tai kas įsimintina ir palieka pėdsaką Jūsų gyvenimo kelionėje.

O, kad Jums būtų lengviau pradėti, mes sukūrėme specialią dienoraščio užrašų knygutę, kurioje rasite ne tik švarius balto popieriaus puslapius, bet ir Jus naujiems gyvenimo pokyčiams įkvėpsiančias istorijas, citatas, šalia kurių gretimuose lapuose nuguls ir Jūsų nepaprastai nepakartojama gyvenimo istorija.

Jau dabar galite užsisakyti Infinito dienoraštį už specialią kainą, o taip pat jį galite padovanoti sau artimam žmogui.

Išankstinio užsakymo kaina – 8,9 EUR Vėliau jis kainuos nuo 12,9 EUR.

*Už mažiausią kainą bus galima įsigyti tik 100-ą INFINITO dienoraščių. Pirmieji užsisakę juos gaus naujiesiems metams.

 

P.S. Nepamiršk šia idėja pasidalinti ir su savo draugais, galbūt kartu atrasite daug daugiau naujų potyrių.

Comments (2)

  • Anzelikaspalio 21, 2015 at 5:19 pm Atsakyti

    wow!

  • RASAgruodžio 10, 2015 at 7:01 pm Atsakyti

    Užsisakiau ir labai laukiu! :)

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Scroll to Top