+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Povilas Petrauskas

Povilas Petrauskas – Infinito idėjos autorius

Povilas_autoriusDabar jau tikrai palaikau mintį, kad geriausi dalykai vyksta visada, tik į juos svarbu atkreipti dėmesį, pastebėti.

Dar geriau – veikti ir išnaudoti visas galimybes, kurios atrodo fainos. Mintis sukurti erdvę internete, kurioje būtų tik tai ta informacija, kuri verčia mąstyti, kilo prieš keletą metų. Negalvojau, kad ji išaugs į tai, kas yra sudėta čia. Tada tiesiog norėjau pasidlainti keletu istorijų, kurios įkvėpė mane kažką keisti savo gyvenime: įpročius, aplinką, požiūrį. Pabandžiau visa tai sudėti į 12-a istorijų, kurias elektroniniais laiškais siunčiau tiems, kas nusprendė, kad mano patirtis, idėjos ir mintys, kuriomis dalinsiuos, taip pat bus naudingos.

Praėjo tos 12-a savaičių, išsiunčiau 12-ąją istoriją ir nežinojau, ką daryti toliau. Jausmas buvo tas, kad kažkas dar nepabaigta iki galo, bet ką tiksliai su tuo daryti toliau – neturėjau žalio supratimo. Projekto sustabdyti nenorėjau, o ir pats gaudavau laiškų, kad tos istorijos įkvepia, kad yra naudingos, kad verčia susimąstyti, o svarbiausia – paskatina veikti ir daryti pokyčius skaitytojų gyvenimuose.

Visa tai įpareigojo ir toliau dalintis įžvalgomis iš to, ką naudingo pastebiu savo gyvenime, ką išmokstu seminaruose, ką perskaitau knygose ar pamatau filmuose, ką atrandu pokalbiuose su įdomiais žmonėmis ir iš to, kas nugula į mano dienoraščio puslapius.

Buvo laikotarpis, kai tiesiog gryninausi, ko noriu iš savo paties gyvenimo, svarsčiau, kaip jį galiu padaryti geresnį ne tik sau, bet ir palikti savo vaikams, padaryti teigiamą įtaką kitiems, kuriuos susitinku savo kelyje, kurie ateina į mano seminarus, kurie padėkoja po pranešimo konferencijoje…

Džiaugiausi kiekvienu gautu laišku ar bet kuriuo atsiliepimu, kurie simbolizavo, kad pas tuos Žmones pokyčiai pradėjo vykti, o aš bent kažkiek prie to prisidėjau.

Labiausiai įstrigo trumpa padėka: “AČIŪ UŽ ĮKVĖPIMĄ”. Man tai buvo atsakymas, ką toliau noriu daryti. Į savo svajonių sąsiuvinį užsirašiau tikslą: Įkvėpti žmones siekti savo svajonių, daryti pokyčius ir mėgautis tuo.

Pasvaigau sau mintyse, kad darysiu tai, kol sulauksiu vieno milijono tokių padėkų. Tada dar užsirašiau datą, kada noriu tai pasiekti – kai sulauksiu 45-erių. Tai bus 2025-aisiais. Tada pradėjo gimti Infinito idėja.

Infinitas reiškia begalybę. Jo idėja – nenustojamas srautas informacijos, kuri skatintų mąstyti. Norėjau sukurti erdvę, kur kiekvienas galėtų tiesiog skirti laiko pagalvojimui apie save, apie save supantį pasaulį, o tos mintys skatintų imtis tam tikrų veiksmų.

Kartais tiesiog užteks pasvajoti, kartais – išdrįsti veikti. Projektas, kurio idėja pastoviai teikti asmeniniam tobulėjimui ir savęs pažinimo temoms skirtos informacijos, sulaukė palaikymo. Atsirado tie, kas nori savo idėjas čia skelbti, suteikti visų pirma naudos, kuri nekainuoja, yra nuoširdi, pavyzdžiai išbandyti praktiškai ir patvirtinti gautais rezultatais. Čia visada bus galima rasti vieną kitą mintį, paskaityti straipsnį saviugdos temomis, susipažinti su idomiu žmogumi ir jo gyvenimiška patirtimi, susirasti naudingą seminarą ar renginį, kurio idėja turi kilnių tikslų: dalintis, aukoti.

Didžioji dalis informacijos čia – nemokama. Svajoju kaip viskas Infinite atrodys po metų, po kelių… pakankamai daug informacijos kiekvieną mėnesį, kad užtektų laiko viską perskaityt ir į tai įsigilinti; bendruomenė tų, kas nori, gali ir turi kuo dalintis; bendruomenė tų, kas nori tokios informacijos sau ir savo aplinkai. Daug kas telpa į skaičius, bet dar daugiau telpa į svajones.

Šis kasmėnesinis elektroninis žurnalas yra tam, kad BŪTUME čia ir dabar net jei tai yra realetyvios sąvokos, bet mokėtume tas būsenas jausti ir jomis mėgautis, kad SVAJOTUME, nes tik taip galima sukurti kažką didingo ir tam, kad ĮKVĖPTUME norimiems pokyčiams.“


Scroll to Top