+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

FINANSŲ VALDYMAS PAPRASTIEMS ŽMONĖMS: Kaip kaupti ir didinti savo turimo turto vertę?

Ką mes galvojame apie šią temą? 

Tai, kaip sekasi organizuoti savo pinigus, labai priklauso nuo požiūrio į pinigus, nuo finansinių įpročių ir gebėjimo sistemingai organizuoti savo pinigų kiekį kiekvieną mėnesį. Esame tikri, jog bet kuris žmogus, pakeitęs požiūrį į pinigus, pakeitęs savo finansinius įpročius ir pasirinkęs savo kasmėnesinį pinigų organizavimo būdą gali ženkliai pagerinti savo finansinę situaciją. Dažnais atvejais paprastos, tačiau efektyvios asmeninių ir šeimos finansų valdymo praktikos gali sukurti daugiau darnos šeimoje, suteikti daugiau stabilumo ir užtikrinti nuolatinį turtėjimą. Ir tai nėra tik gražiai skambančios frazės. Visa tai mes praktikuojame patys. Tad mokymų metu dalinamės tuo, ką naudojame patys, tai, kas veikia ir ką kiti gali labai lengvai „nukopijuoti“ ir atkartoti. 

Mokymų nauda arba kaip matuoti pokyčius? 

Dažniausi pokyčiai, kuriais džiaugiasi mokymų dalyviai: 

 • Konstruktyvesnis požiūris į pinigų organizavimą ir daugiau motyvacijos labiau rūpintis savo finansais; 
 • Susikurta paprasta, tačiau efektyvi pinigų organizavimo sistema kiekvienam mėnesiui, kuri leidžia patenkinti asmeninius ar šeimos esamus poreikius ir pasirūpinti ateities finansiniais siekiais, pritaikant praktiškas ir labai veiksmingas asmeninių ir šeimos finansų praktikas; 
 • Mažiau nesutarimų šeimoje dėl finansų organizavimo ir jų panaudojimo; 
 • Gebėjimas pasinaudoti skirtingais finansiniais įrankiais taip, kad jie duotų maksimalią naudą; 
 • Pasikeitęs požiūris į investavimą ir pinigų įdarbinimą, suvokiamos naujos galimybės pasididinti savo pajamų lygį dėl sėkmingo esamų pinigų organizavimo; 
 • Pasinaudojimas mokesčių lengvatomis, kurios leidžia ženkliai padidinti savo pensinį kapitalą (net iki 70%).  

Finansai

Pagrindinės mokymų programos temos 

#1 Turtėjimo psichologija  

 • Kuo skiriasi turtingi žmonės nuo neturtingų – tyrimų apžvalga. Pagrindiniai turtėjimo principai. 
 • Mąstymo klaidos, kurios trukdo sėkmingai organizuoti ir protingai panaudoti savo pinigus. Kaip tas klaidas taisyti? 
 • Asmeninių žalingų (nepadedančių) finansinių įsitikinimų identifikavimo praktika.

#2 Finansiniai įpročiai 

 • Kiek kainuoja mūsų nesąmoningi finansiniai įpročiai ir kaip juos keisti? 
 • Vertingiausias finansinis įprotis ir kaip jį išugdyti? Praktinis veiksmų planas. 

#3 Pinigų organizavimo sistema – praktinis modelis 

 • Žmogaus gyvenimo ekonominis modelis – ką svarbu žinoti? 
 • Pagrindiniai asmeninių finansų valdymo principai 
 • Praktinis modelis, kaip organizuoti savo finansus kiekvieną mėnesį, kad būtų patenkinti esami poreikiai bei būtų nuolat didinama turto vertė 

#4 Turto kaupimo (turtėjimo) esmė ir praktika 

 • Pagrindiniai investavimo principai 
 • Kaip pradėti investuoti praprastiems žmonėms? Praktinių žingsnių planas. 
 • Pensinio kapitalo iššūkis: kas tai ir kaip jį spręsti? 
 • Kaip pasinaudoti mokesčių lengvatomis iki 70%, siekiant padidinti savo pensinio kapitalo dydį? 

Mokymų programos išskirtinumas: 

Žinios yra svarbios, bet jos gali būti visiškai beprasmės, jeigu jos nėra „įdarbinamos“. Todėl šiuose mokymuose be žinių (informacijos) dalyviams yra kartu pateikiami praktinių veiksmų planai, kuriuos kiekvienas gali prisiderinti pagal save, priklausomai nuo savo startinės pozicijos.  

Mes tikime, jog išorinis palaikymas yra svarbus siekiant tvarių pokyčių. Todėl po mokymų dalyviai ateinančias 30 dienų gauna papildomus mokomuosius el. laiškus su įvairiais paskatinimais, priminimais ir įkvepiančiomis istorijos ir pavyzdžiais.  Kiekvieną papildomą patarimą, rekomendaciją, istoriją ar pavyzdį dalyviai gauna el. laišku kas trečią dieną. 

Be to, šių mokymų išskirtinė vertė – kiekvienam dalyviui yra įteikiama po 20 EUR vertės premijos pradėjus investuoti tarpusavio skolinimo platformose (p2p): „Paskolų klubas“ ir „Bondora“. Dalyviai šias savo premijas gali panaudoti savo pirmoms investicijoms ir taip po truputį pradėti investuoti. Kad galėtų tai sėkmingai daryti – kiekvienam dalyviui papildomai yra išsiunčiamas mokymų „Pradėk investuoti, o ne tik kaupti“ mokymų video įrašai. Tad kiekvienas dalyvis po mokymų gali sėkmingai pratęsti savarankišką mokymąsi, kaip pradėti investuoti. 

Šie mokymai – tai aktyvus ir įtraukiantis seminaras atskleidžiantis turtėjimo esmę ir prasmę bei pateikiantis konkrečius labai praktinius modelius ir patarimus, kaip tinkamai organizuoti savo pinigus kiekvieną mėnesį, kad būtų patenkinti visi esami asmens ar šeimos poreikiai ir būtų pasirūpinta finansine nepriklausomybe ateityje. Nors tai skamba daugeliui žmonių utopiškai, tačiau naudojantis šio seminaro informacija ir praktikomis tai yra labai realu paprastiems žmonėms. Šis seminaras tai atskleidžia ir paaiškina, ką reikia padaryti, kad tai taptų realybe. 

Mokymų lektoriusMindaugas Grajauskas, mokymų įmonės „Įdomi mintis“ steigėjas, verslininkas, profesionalus lektorius, investuotojas. 

Kodėl lektorius veda seminarus šia tema? 

„Su pinigais protingai elgtis ilgą laiką nemokėjau. Kaip greičiausiai ir jūsų, manęs mokykloje ir universitete to nemokė. Deja, kaip sumaniai organizuoti savo uždirbamus pinigus manęs nemokė ir šeimoje, kai buvau vaikas. Tad ilgą laiką rūpinausi tik savo pajamų didėjimu. Tačiau didesnės pajamos visuomet garantuodavo ir vis didėjančias išlaidas, kurios nors ir padidindavo mano gyvenimo kokybę, tačiau niekaip neužtikrino mano finansinio saugumo, jau nekalbant apie finansinę nepriklausomybę. Galiausia kartą atsidūriau tokioje aplinkoje, kurioje pasidarė ir labai gėda, ir labai baisu – nes suvokiau, kad  visiškai nemokėjau elgtis su pinigais taip, kad galėčiau garantuoti savo finansinį saugumą ir pasiekčiau finansinę nepriklausomybę.  

Tada prasidėjo mano „kelionė“ – pradėjau mokytis, eksperimentuoti ir keisti savo finansinius įpročius, performuluoti savo finansinius įsitikinimus ir vadovautis kitokiomis pinigų organizavimo praktikomis. Pradėjau kopijuoti kitus žmones ir jų elgesį su pinigais. Galiausiai pradėjau investuoti – nors anksčiau net nežinojau, ką šis žodis reiškia. Kaip ir daugelis, tuo metu galvojau, kad investavimas yra tik labai turtingų žmonių užsiėmimas. Dabar esu tikras, kad kiekvienas žmogus privalo tapti turtingu. Ir su teisingomis mintimis galvoje, protingai organizuojant savo pinigus kiekvieną mėnesį ir žinant, kaip ir ką geriausia su tais pinigais „veikti“ – kiekvienas gali pasiekti pirmiausiai finansinį saugumą, o vėliau – ir finansinę nepriklausomybę.  

Visos idėjos, visos praktikos ir rekomendacijos, kuriomis dalinuosi šiame seminare – mano paties ir mano šeimos išgyventos, išbandytos, patikrintos ir duodančios rezultatų.  Mielai tuo dalinuosi su kitais žmonėmis. Nes kuo daugiau aplinkui sąmoningų ir turtingų žmonių – tuo mūsų šalis ir pasaulis taps geresnis. Labai kviečiu visais įmanomais būdais, kuriuos tik žinau, prisijungti prie šio „turtėjimo“ judėjimo kuo daugiau žmonių. Kviečiu pakeisti savo požiūrį ir elgesį su pinigais. Taip mums visiems bus geriau.“ 

 

[contact_form caption=“Susisiekime“ description=““][/contact_form]


Scroll to Top