+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Train The Trainer

Loading Map....

Data/Laikas
01/04/2017 - 02/04/2017
9:00 - 17:00

Vieta
Panorama Viešbutis

Kategorijos


Trenerystės mokymąsis – ne raketų mokslas, tai kur kas paprasčiau!

Angara7_Launch_HR

Mokymų kūrimo ir vedimo galima išmokti. Tuo tiki šių „Train the trainer“ mokymų programos kūrėjas ir profesionalus lektorius Mindaugas Grajauskas, pats kiek atsitiktinai pradėjęs dirbti mokymų versle.  Mindaugas prieš 8 metus vienoje orgnanizacijoje buvo atsakingas už mokymų organizavimą ir  visada turėjo aiškią vizija ir lūkesčius,  kas turi pasikeisti po mokymų.  Po įvairių nusivylimų ir nepateisinų lūkesčių darėsi vis sunkiau rasti lektorius, kurie tiktų organizacijai. Todėl  labai atidžiai rinkdavosi lektorių, tačiau vis kažko trūko… Ir nors pats pripažino, kad lūkesčių kartelė gal kiek per aukštai užkelta būdavo, tačiau kartą spaudžiant laikui ir netekęs kantrybės nusprendė pats padaryti mokymus. Buvo ir baisu, ir neramu, tačiau po pirmųjų savo mokymų pirmą kartą pajuto tą jausmą, kuris apima tuomet, kai daliniesi ir padedi kitiems mokytis. Sunku jį apibūdinti žodžiais. Toks prasmės jausmas, kad darai kažką, kas kitiems vertinga, kas padeda augti ir mokytis. O geriausia dalis yra ta, jog taip labiausiai padedi mokytis sau. Tarsi tokia asmeninė augimo strategija – padėk kitiems mokytis, nes tik taip augsi pats.

Norėdamas dirbti kuo profesionaliau Mindaugas pats baigė ne vienus „Train The Trainer“ mokymus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje,  ir išsikėlęs sau tikslą būti tarp geriausių Lietuvoje, išdrįso pasibelsti į didžiausių šalyje mokymų ir konsultacijų kompanijų duris. Ir jos buvo ne tik atidarytos, bet ir vienas žymiausių šios srities profesionalų pasiūlė kartu rašyti knygą, kuri buvo išleista 2014m “Dėmesio, grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“. Mindaugas negalėjo tuo patikėti ir nėrė į naują patirtį.

Mindaugas sako: “Bet daugiausia prasmės pajaučiu tuomet, kai kartais lauktai, kartais visai nelauktai žmonės pasidalina tuo, kas pasikeičia jų gyvenimuose po mūsų bendro mokymosi patyrimo. Aš niekada nesistengiu žmonių mokyti. Ir nesistengiu išmokyti. Mano misija, kaip ją suprantu – yra padėti žmonėm mokytis. Ir tuomet kuriu / projektuoju mokymosi procesą, išgyvenu pirmiausia pats mokymų turinį, ir tuomet kviečiu kitus kartu augti ir mokytis. Žmogus pats imasi pokyčių ir juos įgyvendina. O aš tik padedu tuo, kuo galiu. “

Tai ne raketų mokslas, tai kur kas paprasčiau! Ateikite ir įsitikinsite.

 

Pilną mokymų programą rasite čia Train the trainer_Renginio programa

Seminaro dalyvių atsiliepimai:

„Stebuklais netikiu, tikiu laimingais atsitiktinumais. Esu dirbęs su mokymų, seminarų, treiningų organizavimu kaip koordinatorius ir asistentas. Įsivaizduodavau, kad galėčiau ir aš vesti mokymus, dalintis žiniomis. Žinias, idėjas vis kaupiau į failus ir folderius, taip pat dirbau su kūrybingumo ugdymo projektu mokyklose ir supratau, kad turiu pakankamai informacijos ir metodų, tik vis dar trūko pasitikėjimo ir „kažko“ – profesionalo „prisilietimo“: mokymų sesijos struktūros išmanymo,  know-how įžvalgų ir patarimų – žodžiu, train the trainer. Pagavau savo svajonę vadovaudamasis tokia paprasta filosofija: „jei nori, kad tavo gyvenime kažkas keistųsi – daryk tai, ko nesi daręs“; „imi ir darai“. Taip atsitiktinai perskaityta žinutė apie train the trainer programą pakeitė mano gyvenimą. Jau pačių mokymų metu sukūriau savo pirmojo seminaro prototipą ir žinojau datą, kada savarankiškai organizuosiu seminarą kūrybinio mąstymo tema. Pavyko puikiai!  Dar kartą ir dar kartąProgų nepraleidžiu, todėl tapau Points of You tyrinėtoju. Tobulėjimui nėra ribų ir tai mane veža!“   
 
Liudas A.
————

Ačiū, po savaitgalio radau atsakymų sau pačiai – pertvarkiau skaidres, taisyklių pristatymą ir gavosi taip kad “Ei veikia”. Žinoma, pas mane beveik visa žmogeliukų dalis, kuri net CV nemoka parašyti arba turi jiems detaliai su pavyzdžiais aiškinti kas yra pravaikšta, o jie vis tiek nesupranta… tada reikia ir atitinkamų metodų…. Toks dabar pas mus upper darželių lygis, bet su jais randam bendrą kalbą. Ir šiaip, man pačiai smagiau vest mokymus.

————

Savaitė buvo intensyvi, tai tik dabar priėjau prie laiškų.

Mokymai buvo puikūs. Labai patiko tai, kad grupė buvo iš bendraminčių, todėl tai skatino dar gilesnį įsitraukimą ir žinių įsiskverbimą. Mano supratimas apie mokymus buvo kardinaliai pakeistas, tokių mentalinių persilaužimų per savo gyvenimą esu patyręs tik keliose srityse. Čia buvo pliusai :)

Pabaigai noriu dar pasidalinti, kad šie mokymai paskatino imtis pertvarkymų savo darbinėje veikloje, pasiryžti žengti keletą rizikingų žingsnių ir leisti sau surizikuoti. Kol kas viskas pasiruošimo stadijoje, tai nėra kuo apčiuopiamu pasidalinti, bet kaip sakoma šunys jau paleisti :)

Dar kartą ačiu už puikius mokymus!

————

Ačiū Tau! 

Trūksta žodžių apibudinti savo būseną :) Mano asmeniniai mokymai vyks jau kitą trečiadienį .

————-

Susidomėjote?

Registruokitės tel. 861880226 arba vitalija@infinitas.lt

Investicija 209 Eur

(Į kainą įskaičiuota mokymų programa, kavos pertraukėlės ir pietūs)

 

DOVANOS

Užsiregistravusiems iki kovo 20 dienos dovanosime:vieną nemokamą konsultaciją,knygą, kurios bendraautorius yra Mindaugas Grajauskas „Dėmesio grupė. Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“, nemokamas pažintinis renginys su Points of You sąmoningumo žaidimu.

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top