+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

RENGINIAI

Šioje skiltyje pateikiama didelė dalis mūsų atsakomybės. Kiekvienas mūsų renginys, kiekvieni mūsų mokymai turi savo istoriją. Tikrą istoriją. Su asmeniškai išgyventu jausmu.  

Mes siekiame, kad mokymų, ar renginio metu kiekvienas iš Jūsų prisimintų labai paprastą, bet kartu labai svarbų dalyką. Jūsų pareiga BŪTI LAIMINGU ŽMOGUMI. Mes, INFINITAS komanda, prieš priimdami bet kokį sprendimą nuoširdžiai sau atsakome, ar dėl to jausimės LAIMINGI? Taip, mes iš tiesų jaučiamės LAIMINGI galėdami su Jumis dalintis tuo, kuo gyvename. Mokymai, renginiai yra viena iš tų sričių per kurias mes galime Jums perteikti šį LAIMĖS receptą. 

Renginiai.1

 

LAIMINGI DARBUOTOJAI = DIDESNIS ĮMONĖS PRODUKTYVUMAS. Ar tai tiesa?

Mes esame įsitikinę, tai tiesa. O, ar LAIMĖ priklauso nuo atlyginimo dydžio? Mes esame daugiau nei tikri, kad atlyginimo pakėlimas suteikia LAIMĘ, bet… ši LAIMĖ trunka labai trumpai. Tai, kaip gi nuolat jaustis LAIMINGU darbe, ar savo veikloje? Kaip kilstelti bendrą kolektyvo  LAIMĖS lygį?  Mes atsakome į šiuos klausimus dalindamiesi savo gerąją patirtimi mokymųmetu. Kviečiame užeiti į Skiltį Organizacijoms ir susipažinti su mokymų temomis bei programomis.  

Užtikriname, kad po mokymų Jūsų kolektyvo LAIMĖS indeksas bus kilstelėtas aukštyn. Juk gera atmosfera darbe sukuria galimybes aukštesniems asmeniniams ir įmonės rezultatams pasiekti.  Štai kur slypi visa paslaptis.


Scroll to Top