+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

VALENTINO DIENOS SAVAITGALIS

 

AtsisiųstiValentino dienos proga padovanoki sau, savo porai pilną įspūdžių, atradimų ir meilės savaitgalį. 

Kviečiame poras linksmai ir prasmingai praleisti laiką kartu šventiškame, juokingame, kūrybingame savaitgalio seminare ir viso savaitgalio programoje. 

Paspaudę mygtuką „atsisiųsti“ gausite ir galėsite peržiūrėti detalią renginio programą ir PDF brošiūrą.

 

       Valentino dienos savaitgalio renginys vyks 2016 m. Vasario 13d. – 14d. Savaitgalio pradžia šeštadienį nuo 10 val., o pabaiga sekmadienį 16 val.

Renginys vyks sodyboje „Kernavės Bajorynė“, kur nuostabus gamtovaizdis, ramybė, komfortas ir gaivus pušyno oras. „Harmonijos pojūtis ir ramybė jūsų sielai“ – toks pagrindinis sodybos „Kernavės Bajorynė“ siekis. Čia svečiams patiekiamas šviežias, natūralus ir sveikas, su meile pagamintas maistas, sukurta saugi erdvė mėgautis tyla bei nuostabiais Kernavės gamtos peizažais. Jūsų lauks skanus ir sotus dviejų dienų maitinimas, nakvynė ir poilsis komfortiškuose šiltuose dviviečiuose kambariuose arba mediniuose atskiruose namukuose, šeštadienį vakaro pirtis. 

 

 

 

 

 

SAVAITGALIO PROGRAMA

savaitgalio-programa

Points of You „Sąmoningumo žaidimas“ , kurį ves sertifikuotas Points of You treneris Povilas Petrauskas.

Šis žaidimas palengvina ir skatina aiškius ir įkvepiančius bendravimo įgūdžius, kai kiekvienam iš mūsų suteikiama galimybė geriau pažinti save ir kitus, atsitraukti nuo esamų rūpesčių bei užburto rato ir pagalvoti, pajausti, paklausti svarbių gyvenimiškų klausimų. Minutėlei stabtelti ir pažvelgti vidun, pekeisti ateities perspektyvą.

Kūrybos dirbtuvės „Ateities koliažas“

Pageidaujami pokyčiai – ateities koliažas. Bendras poros kūrinys, nurodantis bendrą kryptingumą gerų santykių link. Žaismingo proceso metu, kaip vaikystėje, plėšant, karpant, klijuojant paveikslėlį prie paveikslėlio, gimsta naujas asmeninis kūrinys – koliažas.

Žingsnelis po žingsnelio įvyksta užburiantis savęs pažinimo ir priėmimo patyrimas, padedantis atsiskleisti užslėptiems asmenybės bruožams ir troškimams.

 

Mark Gungor DVD seminaras „Per juokus į geresnę santuoką“

Čia pasisemsite vertingų žinių, kaip sustiprinti arba iš naujo pradėti teisingus šeimyninio gyvenimo pamatus. Gautos žinios padės vieniems kitus suprasti, nebedaryti klaidų, įpūsti naujų vėjų į poros santykius. Kadangi informacija pateikiama lyg juokais, lengviau suprasti, priimti ir įsiminti tai, kas iš tiesų santykiuose yra kertiniai, esminiai ir vertingi dalykai.

  • „Pasakojimas apie dvejas smegenis“ dalyje Markas aiškina „santykių fizikos dėsnius“.
  • Intriguojančioje dalyje „Nepakartojamas seksas“ autorius pristato penkis žingsnelius, kuriuos porai patartina žengti, norint patirti geresnį vedybinį seksą.
  • Sesijos metu „Kaip išlikti susituokus ir nieko nenudėti“ seminaro dalyviai turės progos aptarti atleidimo galią savo poros gyvenime arba, kaip mėgsta sakyti Markas, paspausti mygtuką „Reset“.
  • O dalyje „Mano vėliava arba Kuo gyvena sutuoktinis“ autorius rodo naują būdą, kaip sužinoti, kuo gyvena ir ko trokšta sutuoktinis.

 

romantiska-vakariene-gyvos-muzikos-koncertas

 

Romantiška vakarienė,

diskusijos, pokalbiai prie apvalaus stalo.

Gyvos saksofono muzikos koncertas,

kuriame gros saksofonininkas Tomas Čiukauskas. Muzika Jūsų širdims.

 

protmusis-ir-pirtis

Protmūšis su šmaikščiu vedėju Justinu Kupstu. Geros emocijos ir puiki nuotaika garantuota. Nugalėtojų komandos laukia apdovanojimas!

Pirties mėgėjus kvies atsipalaiduoti ir pailsėti jaukioje rusiškoje pirtyje, ant ežero kranto. Kur po karšto garo galima čia pat susėdus prie medinio stalo išgerti kvapnios žolelių arbatos.     

 

 

SAVAITGALIO KAINA

DĖMESIO! PRATĘSIAME AKCIJOS LAIKOTARPĮ IKI PAT VALENTINO DIENOS

NEDELSKITE, NES LIKO TIK 2 VIETOS

 

Bilieto kaina 1 asm. –  148,5 EUR už DVI dienas (297 EUR/porai)

 

 

 

 

 

romantiskas-savaitgalis.001

 

Į kainą įskaičiuota:

 

–       Apgyvendinimas ir nakvynė jaukiuose kambariuose;

–       Dviejų dienų maitinimas;

–       Dviejų dienų kavos pertraukėlės su užkanduku ar desertu;

–       Pirtis su kvapnia žolelių arbata;  

–       Linksmos diskusijos su Points of You „Sąmoningumo žaidimu“;

–       Kūrybinės dirbtuvės „Koliažas“;

–       Gyvos muzikos vakaras, grojant gyvai saksofono muzikai; 

–       Komandinis žaidimas „Protų mūšis“;

–       DVD seminaras „Per juokus į geresnę santuoką“.

 

 

 


 

ka-veikti-valentino-dienaTurintiems abejonių, kur praleisti romantiškąjį savaitgalį ar dar net nežinantiems, kaip sukurti nepamirštamas akimirkas sau ir savo antrajai pusei, Infinitas siūlo sprendimą, kur viskas suplanuota ir suorganizuota už jus.

Viskas, ką reikia padaryti jums, tik nuspręsti ar norite dalyvauti ir padovanoti laiką sau, pakeitus aplinką iš namudinės ir darbinės į gamtos ir poilsio erdvę. Atrandant naujus dalykus ir patiriant žinomus, bet primirštus, per juoką ir kūrybą. 

 

 

 

 

 

 

 


Scroll to Top