+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Lapkričio mėnesio lentynoje: Naujos rekomenduojamos knygos

rekomenduojamos-knygos

 

Andy Puddicombe – „10-ies minučių meditacija“

10-minuciu-meditacija

Tiesiog trumpai, aiškiai, paprastai. Ir dar – labai lengvai ir greitai skaitosi.

Gavau šią knygą dovanų nuo vienos Baltijos koučingo centro dalyvių grupės. Ir ji buvo būtent tai, ko tuo metu labai norėjau. Atrodo, kad perskaityti laiko taip ir neatsiras J.

Jis atsirado. Pakeliui į Braziliją. Net nepajutau, kaip knygos puslapiai ištirpo, o informacija taip giliai nusėdo, kad praktika prasidėjo iškart. Prasidėjo ir tęsiasi. O kai tęsiasi – tai ir rezultatai pradeda pasistebėt ;).

Kas dar labai patiko šioje knygoje, tai paprastas ir labai aiškiai suprantamas pavyzdžių pateikimas. Čia nebuvo pamokslavimas, kaip ką daryti. Čia tiesiog palyginimas, kuris labai padeda viską suvokti tada, kai imiesi daryti veiksmų.

 

Antoine de Saint-Exupery – „Mažasis princas“

mazasis-princas-knyga

Pirmą kartą šį kūrinį išgirdau dar vidurinėj mokykloj. Ir sunkiai jį galėjau suprast… Toks vaikiškas atrodė tada.

Ir dabar jis yra vaikiškas. Bet toks rimtas… Visi personažai yra tokie artimi šiai dienai. Jų tiek daug aplink. Belieka tik pasižiūrėt ar kuris nors iš jų šiandien nesi Tu.

Kartais gal esi tuo, nuo kurio viskas priklauso… gal tuo, kuris mėgina pamiršti savo gėdą… gal tuo, kuriam pravartu tiesiog pasižvalgyti po savo planetą ir pasitikrinti ar nepriaugo per daug baobabų.

Verta perskaityti bent kartą, kad suvoktum, kad užaugti iki vaiko lygio yra ne taip jau ir paprasta. Tačiau labai labai naudinga ;)

 

Kazuo Inamori – „Gyvenimo filosofija“

knyga-gyvenimo-filosifija

Autorius perteikia tai, kuo pats gyvena. Gal sunku bus viską priimti tiems, kas nemėgsta patarimų, bet čia į juos verta pasižiūrėti tiesiog kaip į galimą variantą. Kazua Inamori patirtis kalba pati už save ir jo filosofija tikrai nebus priimtina visiems.

Turbūt to autorius ir nesiekia. Tačiau štai ką galima atrasti šios knygos puslapiuose: būdus ir principus.

Viskas aišku, ką mes turime pasiekę ir gana aišku, kaip tai pasiekėm.. dėl to pravartu pasižiūrėti, kokiu nusistatymu gyvena Žmogus, kuris visai atvirai pasidalina tuo, ką pasiekė per savo gyvenimą.

 

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top