+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Lapkričio mėnesio filmai, kuriuos verta pamatyti

„Pasivaikšiojimas“ („The Walk“)

Jokių įspūdingai specialių efektų. Tiesiog sėdi ir įsivaizduoti buvimą šalia. Šalia to, kaip užgimsta svajonė. Kaip ji skatina veikti, kaip uždega kitus prisijungti.

Apie tai, kaip ribos yra tik mūsų pačių galvose. Šis pasivaikščiojimas jau niekada nebus atkartotas ten pat, kur buvo įvykdytas, bet dar daug kitų svajonių gali lygiai taip pat įsižiebti bet kurio žmogaus mintyse.

Kas jas įkvepia? Tikriausiai, kad pirmasis galimas to “užčiuopimas” yra tada, kai tiesiog veiki tai, kas Tau patinka.

Visa tai mes jau turime nuo mažų dienų. Kartais esame tuo tikri, kartais reikia dar šiek tiek paieškoti. Viena aišku – savo likimą kuriame patys. Ir tas likimas kartais būna pilnas pasiteisinimų, kad “taip jau atsitiko…”

Kartais lyg ir pasakom panašiai, bet reikšmė jau visai kitokia ir tada apie tą patį jau turėsim kitą reakciją. Reikia gal visai nedaug?

Tik žengti tą reikiamą žingsnį ir tada jau esi pakeliui.

 

Juodoji gulbė („Black Swan“)

Jei kada kilo klausimais, kaip susigyventi su savo tikslu, tai šis filmas labai išsamiai tai parodo. Fiziškai taip gal ir neįvyktų, bet pojūtis būtų labai labai panašus į tai, kaip filme ir parodyta.

Filmas, aišku, neperteikia visko taip, kaip yra surašyta knygoje (tokiu pačiu pavadinimu yra išleista ir knyga), bet patį efektą pajusti tikrai galima. Gal pradžioje gali atrodyti šiek tiek beprotiška, bet galiausiai visas procesas užburia ir įtraukia.

Jei filmo metu per kūną nubėgs šiurpas – autorius savo tikslą pasiekė. O šiurpas tikrai nubėgs ;)

 

Taikus karys („Peaceful Warrior“)

Dar viena istorija apie tai, kaip nusistatymas gali lemti viską. Gali lemti tai, kad nieko nepasikeis ir visam likusiam gyvenimui liksi įvykių auka arba iš esmės viskas keisis ir turėsi tai, ko pradžioje negalvojai, kad galima turėti.

Visas filmas yra tarsi kelionė, kurioje pats svarbiausias dalykas yra tiesiog keliauti. Kelionės procesas ir yra tai, ko žmogus ieško.

Kartais labiau koncentruojamasi į tai, ką galima rasti, bet ar tikrai tai yra svarbiausia? 

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top