+370 618 66888 mokymai@infinitas.lt

Įkvepiančios Spalio mėnesio citatos

ikvepiancios-citatos-ir-mintys

 

Infinitas_facebook_1

“Keletas veikiančių visada kels pavydą daugeliui stebinčių.” Jim Rohn

Visada gali pasirinkti savo kelią. Jame gali būti vienas, juo gali keliauti kartu su kitais. Vienam gal ir einasi greičiau, bet drauge su kitais nukeliausi daug toliau. Nėra skirtumo ar bus sunku, ar bus lengva. Visada bus tam tikras “miksas”.  Tiesiog keliauk, judėk į priekį ir tame kelyje geriausia būti su kitais. Su panašiais į Tave, su svajojančiais, bet nesėdinčiais vietoje. Dažniausiai vietoje sėdi po vieną. Ir labai dažnai jie tiesiog stebi, o tuo pačiu – labai labai labai pavydi tiems, kas daro. Yra gera tikimybė, kad savo pavyzdžiu užkrėsi ir tuos, kas sėdi ir stebi. Tada veikiančių bus dar daugiau.

Infinitas ikvepencios citatos

“Išugdytas įprotis taupyti ne tik pinigus – didžios asmenybės ženklas.” Povilas Petrauskas

Žmogus auga ne vienoje srityje. Jam svarbių gyvenimo sričių visada bus keletas: sveikata, santykiai, saviraiška, stabilumas…

Jei išmokai išleisti mažiau pinigų nei uždirbai – jaučiasi stabilumas. Bet taupyti pravartu ne vien pinigus. Kaupt verta ir gerus prisiminimus, malonias akimirkas, įkvepiančius pokalbius. Pinigus visada susidėsi į taupyklę ar sąskaitą. O kur sudėti kitus turtus? Juos galima užsirašyti į dienoraštį, juos galima aptarti šeimos rate prie vakarienės stalo. Visada bus kuo dalintis, jei nešvaistysi to, ką įgauni. O gauti galima pastoviai. Tik pamatyk visą tą turtą, kuris yra aplink Tave. Ir sugebėk jį išlaikyti, kad atėjus reikiamam momentui, galėtum tuo pasidalinti su kitu. Juk dėl to niekuo nenukentėsi. Kaip tik – dar labiau praturtėsi.

ikvepencios-citatos

“Nėra būtina matyti visos laiptinės, užtentka žengti tik pirmą žingsnį.” Martin Luther King, Jr.

Ar tamsią naktį yra matomas visas šimtokilometrinis kelias nuo taško A iki taško B? Geriausiu atveju matysime artimiausius pora šimtų metrų, jei kelias yra tiesus. Bet juk dėl to, kad nematome likusiųjų – nesustojame ir nelaukiame naujos dienos, tiesa? Juk judame toliau ir su kiekvienu nuvažiuotu metru – matome vis naują atkarpą, kurią įveikus, vis artėjame prie tikslo.

Infinitas_facebook_4

“Mes pasirenkame savo laimę ar sielvartą žymiai anksčiau nei ištiesų patiriame tai.” Khalil Gibran

Viskas pačioje pradžioje gimsta tiesiog mintyse. Tada plėtojam to “filmo” scenarijų ir galiausiai turime tai, apie ką ir galvojome. Na, bent jau gaunasi panašiai. Būti laimingu yra labai lengva. Lengvai galime tapti ir užsidarę, palaužti iš sielvarto, negandų. Jei taip lengva tapti laimingu, tai kodėl tiek daug žmonių tokias netampa?

Labai paprasta – labai lengva ir netapti laimingu.

Comment (1)

  • Daivaspalio 26, 2015 at 5:44 am Atsakyti

    Perskaičiusi M.L. Kingo citatą pagalvojau, kad gal verta iš naujo susikurti savo veikimo principus. Daryti ne tiksliai iš anksto žinomus ir suplanuotus dalykus, o šiek tiek „padžiazuoti“. Tiesiog, sekti pirmą žingsnį, o paskui žiūtėti kas bus… Mažiau trypčiojimo vietoje!

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top